Země / Jazyk

Zdravotnictví

Kvalita vnitřního vzduchu bývá ožehavé téma. Jak mohou zdravotnická zařízení a lékařská centra poskytnout hygienicky čisté a zdravé prostředí pro své zaměstnance a klienty, zatímco lidé kouří? Tabákový kouř není zpravidla se zdravotní péčí spojován.

 

Jasná pravidla týkající se kuřáků

Hlavním zájmem zdravotnictví je zdraví lidí. Je proto naprosto rozhodující, aby v tomto odvětví byla jednoznačná pravidla týkající se kouření. Na druhou stranu se zde ale lidé ocitají v neznámém prostředí a kouření může být oporou například pro pacienty (kuřáky) psychiatrických zařízení, nemocnic, léčeben dlouhodobě nemocných a domovů s pečovatelskou službou.

 

Plymovent má již více než 35 let zkušeností ve vývoji, poradenství a instalaci produktů a systémů na čištění vzduchu. Nabízíme různá řešení ke zlepšení kvality vnitřního ovzduší a pomůžeme Vám skoncovat s nepříjemnými situacemi zapříčiněnými kouřením.

 

Smoke ´n Go je jedním z hlavních konceptů společnosti Plymovent a nabízí vhodné řešení pro jakoukoliv politiku týkající se kouření – od čističek vzduchu, přes kuřácké kabiny, až po kuřácké stolky a popelníky.

 

ČISTIČKY VZDUCHU

KUŘÁCKÉ KABINY

KUŘÁCKÝ STOLEK A POPELNÍKY

 

 

 

KONTAKT

JVB Engineering s.r.o.
Komenského 1173
408 01 Rumburk
Česká republika

T +420 412 333 291
E info@plymovent.cz

O společnosti

Plymovent pečuje o vzduch, který dýcháte. Nabízíme produkty, systémy a služby, které zajišťují čistý vzduch na pracovišti, a to kdekoliv na světě.

Ke stažení:

Kuřácké kabiny
Brochure EN

Čističky VisionAir
Brochure EN

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace