Země / Jazyk

Vojenská zařízení

Dieselové motory, používané ve vojenských vozidlech, produkují spalováním nafty směs toxických zplodin, plynů a částic. Tyto emise jsou do prostředí vypouštěny výfukovým potrubím a ve vojenských dílnách tvoří vážná zdravotní rizika.

 

Vysoce kvalitní systémy odsávání výfukových zplodin jsou v takových provozech bezpodmínečně nutné pro udržení zákonných imisních limitů. Plymovent nabízí řadu systémů, které zachycují, odsávají a odstraňují dieselové zplodiny, čímž vytváří čistší a zdravější pracovní prostředí pro vojenský personál.

 

Od stávajících zařízení po nové vojenské základny - nabídka našich produktů a systémů je určena pro všechny. Naše služby zahrnují jak dodávku jednotlivých dílů, tak plnou podporu a realizaci projektů. Každý ze systémů je navržen pro odstranění nebezpečných výfukových plynů s maximální možnou účinností a je vždy přizpůsoben požadavkům konkrétní vojenské základny.

 

Kontaktujte nás a zjistěte, co pro nás opravdový závazek k požadavkům zákazníka znamená.....

KONTAKT

JVB Engineering s.r.o.
Komenského 1173
408 01 Rumburk
Česká republika

T +420 412 333 291
E info@plymovent.cz

O společnosti

Plymovent pečuje o vzduch, který dýcháte. Nabízíme produkty, systémy a služby, které zajišťují čistý vzduch na pracovišti, a to kdekoliv na světě.

Ke stažení:

Brochure EN

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace