Země / Jazyk

Systémy odsávacích stolů

DraftMax – nová generace odsávacích stolů

 

Odsávací stůl DraftMax od společnosti Plymovent je kombinací svářecího stolu, odsávacího a filtračního.

DraftMax je pracovním stolem a odsávacím/filtračním zařízením v jednom. Odsávací stůl odsává dýmy a prach od svařování a broušení celou plochou pracovní desky a znečištěný vzduch filtruje. Odstraňuje škodliviny ze svařování z dýchací zóny svářeče a lidí, pracujících v blízkém okolí. DraftMax může být umístěn kdekoliv, dokonce i uvnitř svařovacího boxu.

 

Vlastnosti
 • Výkonné odsávání (vysoká kapacita)
 • Optimální bezpečnost
 • Spolehlivé řešení
 • Jednoduchý a tichý provoz
 • Dlouhá životnost filtru
 • Snadná údržba (nízké náklady)
 • Automatický start/stop

 

Varianty našich odsávacích stolů

Stůl DraftMax je k dispozici ve čtyřech různých verzích, přizpůsobených Vašim specifickým požadavkům.

 

Plug & play modely

 

 • DraftMax Basic je odsávací stůl s integrovanými filtry o celkové filtrační ploše 52 m². Velká filtrační plocha zaručuje vysoký výkon, dlouhou životnost filtrů a nízké provozní náklady na filtrační systém.

 • DraftMax Advance je pracovním stolem, poskytujícím zároveň odsávání i filtraci při brusných a svařovacích aplikacích. Stůl DraftMax Advance obsahuje pracovní mřížku, třístupňový systém předfiltrace pro dokonalé odloučení jisker a dvě hlavní samočisticí filtrační kazety. Tlakoměr na ovládacím panelu signalizuje, kdy je potřeba zapnout systém automatického čištění filtrů. Filtrační patrony jsou zevnitř jednotlivě čištěny rázy stlačeného vzduchu. Model DraftMax Advance se již nevyrábí.
 • DraftMax Ultra pracuje na stejném principu, jako model Advance. Rozdíl je ale v tom, že čistící mechanismus je aktivován automaticky vždy, když tlaková ztráta na filtru dosáhne určité hodnoty. Kromě toho je trvale sledováno, zda je k dispozici potřebné množství stlačeného vzduchu. Systém čištění filtrů je automaticky aktivován i při vypnutém ventilátoru (offline čištění).

Systémové řešení

 

 • DraftMax Eco je odsávací stůl s integrovaným lapačem jisker, ale bez vnitřních filtrů. Tento stůl může být připojen k produktové řadě ventilátorů, stacionárních filtrů a ovládacích prvků od firmy Plymovent.

 

 

KONTAKT

JVB Engineering s.r.o.
Komenského 1173
408 01 Rumburk
Česká republika

T +420 412 333 291
E info@plymovent.cz

O společnosti

Plymovent pečuje o vzduch, který dýcháte. Nabízíme produkty, systémy a služby, které zajišťují čistý vzduch na pracovišti, a to kdekoliv na světě.

Ke stažení:

Brochure EN

DraftMax Eco
Product data sheet EN

DraftMax Basic
Product data sheet EN
Technický list CZ

DraftMax Ultra
Product data sheet EN
Technický list CZ

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace