Země / Jazyk

Systém Diluter

prostorová filtrace zvduchu od svařování v hale systém Plymovent Diluter

Chytré řešení bez potrubí

 

V některých případech není technicky možné zvolit zdrojové odsávání nebo použít digestoře. Jedná se například o provozy, kde jsou zpracovávané díly příliš velké, aby byly účinně pokryty odsávacími rameny (např. stavba kolejových vozidel, lodí, výroba mostních konstrukcí atd.) nebo o provozy, kde nejsou přesně určena svářecí pracoviště a svářeči neustále mění pracovní místa. Plymovent proto vyvinul centrální filtrační systém, který umožňuje mít pod kontrolou svářecí dýmy i ve velkých provozech: systém Diluter.


prostorová filtrace zvduchu od svařování v hale systém Plymovent DiluterToto řešení může být použito ve velkých halách při různých svářecích procesech, měnících se činnostech, manipulaci pomocí jeřábů a v místech, kde by bylo obtížné instalovat vzduchotechnické potrubí. Výsledek: snížení koncentrace dýmů a škodlivin a tím čistší pracovní prostředí!

 

Vlastnosti

  • Nízké náklady na instalaci

  • Přizpůsobivost

  • Účinná filtrace

Flexibilní řešení

Instalace systému Diluter je velmi snadná, neboť nevyžaduje žádné potrubí. To nejenže šetří náklady na vzduchotechnické rozvody, ale představuje také velmi flexibilní řešení pro provozy s velkým objemem svařování, kde dochází k neustálým změnám v umístění pracovišť.prostorová filtrace zvduchu od svařování v hale systém Plymovent Diluter

 

Minimální investice - maximální výsledek

Systém Diluter se skládá ze tří hlavních částí: filtrační jednotky, ventilátoru a samotného Diluteru. Diluter je cirkulační vzduchová jednotka se šesti směrovými tryskami. Jednotka pomocí těchto výstupních regulovatelných trysek recirkuluje vyčištěný vzduch zpět do haly.


Za účelem optimalizace výkonu je možné každou trysku samostaně natáčet.prostorová filtrace zvduchu od svařování v hale systém Plymovent Diluter Proudění vzduchu z výustek je teké možno regulovat jednotlivě a tím je každý systém specifický. Nejlepší výsledky přináší umístění výustek v hladině svářecích dýmů (zpravidla mezi čtyřmi a šesti metry). Hlavní výhodou je relativně malá investice, za kterou dostanete škodliviny ze svařování pod kontrolu.


Doporučeno pro

  • Systém Diluter byl speciálně vyvinut pro lehké a středně težké svařovací procesy.

 

 

KONTAKT

JVB Engineering s.r.o.
Komenského 1173
408 01 Rumburk
Česká republika

T +420 412 333 291
E info@plymovent.cz

O společnosti

Plymovent pečuje o vzduch, který dýcháte. Nabízíme produkty, systémy a služby, které zajišťují čistý vzduch na pracovišti, a to kdekoliv na světě.

Ke stažení:

Brochure EN

Product Data Sheet EN

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace