Země / Jazyk

Systém Back-in

 

Posuvný navijákový kolejnicový systém (SBT – The Sliding Balancer Track systém) nastavil nový standard pro kontrolu nad výfukovými zplodinami pro hasičské a zásahové vozy po celém světě.

 

Vlastnosti

  • Automatické odpojení při opuštění vrat

  • Prakticky 100% zachycení výfukových zplodin pomocí unikátní automatické hubice Grabber®; k dispozici v pneumatickém a magnetickém provedení

  • Automatický start/stop ventilátoru pomocí výfukového senzoru

Systém SBT je předurčen pro jednotlivá couvací stání vozidel a je navržen pro jakýkoliv typ výfuku a k zachycení prakticky 100% výfukových zplodin. Systém SBT se používá v samostatných stáních, do nich vozidla couvají, a u nichž je výfuk vozidla až 12 metrů od vrat budovy.

 

Jedná se o plně automatický systém, včetně spouštění ventilátoru a systému odpojení od vyjíždějícího vozidla. Systém SBT plně vyhovuje všem předpisům a připojuje se k vozidlům jediným úkonem při vjezdu vozidla do zbrojnice.

 

Systém SBT je tou pravou volbou pro ty, kteří hledají snadno ovladatelný a zároveň efektivní a účinný systém odsávání zplodin naftových motorů.

 

 

 

KONTAKT

JVB Engineering s.r.o.
Komenského 1173
408 01 Rumburk
Česká republika

T +420 412 333 291
E info@plymovent.cz

O společnosti

Plymovent pečuje o vzduch, který dýcháte. Nabízíme produkty, systémy a služby, které zajišťují čistý vzduch na pracovišti, a to kdekoliv na světě.

Ke stažení:

Brožura CZ
Brochure EN

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace