Země / Jazyk

SER

Snadný způsob uložení výfukové odsávací hadice

 

Pružinový hadicový naviják Plymovent SER

Pružinou ovládaný hadicový naviják dokazuje svou spolehlivost mnohaletým používáním v různých dílnách po celém světě. Hladký chod hadicového navijáku SER umožňuje jeho snadné použití. Jednoduše stáhnete hadici a zaaretujete ji do požadované polohy. Opětovným zatažením hadici navinete na nastavitelný doraz.

 

Vlastnosti

  • Pevné a bezúdržbové provedení
  • Účinné odsávání výfukových zplodin
Pevné a bezúdržbové provedení
Robustní pružinový mechanismus má dostatečný výkon až pro 10 m dlouhou hadici, pokrývající velkou pracovní plochu. Utěsněný buben poskytuje hladký chod a chrání hadici před každodenním opotřebením. Naviják SER může být namontován na zdi či na stropě.

 

Účinné odsávání výfukových zplodin
Ať už instalujete samostatný hadicový naviják s vlastním ventilátorem či větší počet navijáků s řídicím systémem, představuje přužinově ovládaný navíjecí buben efektivní řešení odsávání výfukových plynů. S celou řadou volitelného příslušenství můžete celý systém přizpůsobit Vaším požadavkům a rozpočtu a zároveň zajistit, aby nebezpečné výfukové plyny nepředstavovaly nebezpečí pro Vaše zaměstnance.

 

KONTAKT

JVB Engineering s.r.o.
Komenského 1173
408 01 Rumburk
Česká republika

T +420 412 333 291
E info@plymovent.cz

O společnosti

Plymovent pečuje o vzduch, který dýcháte. Nabízíme produkty, systémy a služby, které zajišťují čistý vzduch na pracovišti, a to kdekoliv na světě.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace