Země / Jazyk

Sensor průtoku vzduchu

FlowGuard – sensor průtoku vzduchu pro lokální ventilační systémy

 

Senzor průtoku vzduchu Plymovent FlowGuard

FlowGuard je senzor pro kontrolu a indikaci odpovídajícího průtoku vzduchu ve Vašem systému odsávání svářecích dýmů. Senzor FlowGuard může být namontován na odsávací rameno, ale je vhodný i na jiná odsávací zařízení.

 

Předpisy, týkající se ochrany zdraví při práci, jako směrnice Britského úřadu pro zdraví a bezpečnost HSG 258, zabývající se kvalitou vzduchu na pracovišti, mimo jiné požadují, aby uživatelé systémů na odsávání svařovacích dýmů byli informováni, zda jimi používané odsávací zařízení správně funguje.

 

Vysoce kvalitní odsávací systémy zajišťují, že škodliviny ze svařování nezasáhnout dýchací zónu svářeče. FlowGuard indikuje, zda je stávající proudění vzduchu ve Vašem odsávacím systému dostatečné. Zelená LED dioda signalizuje, že je proudění v pořádku, a červená LED dioda indikuje, že proudění pokleslo pod nastavené hodnoty.

 

Vlastnosti

  • Snadná instalace
  • Žádné elektrické vedení

Doporučeno pro

  • Pro aplikace, u nichž je nutná signalizace stávajícího proudění vzduchu odsávacím ramenem či jiným odsávacím zařízením.

 

KONTAKT

JVB Engineering s.r.o.
Komenského 1173
408 01 Rumburk
Česká republika

T +420 412 333 291
E info@plymovent.cz

O společnosti

Plymovent pečuje o vzduch, který dýcháte. Nabízíme produkty, systémy a služby, které zajišťují čistý vzduch na pracovišti, a to kdekoliv na světě.

Ke stažení:

Brochure EN

Product data sheet EN

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace