Země / Jazyk

Řešení pro znečištěný vnitřní vzduch

Jaké řešení je pro Vás to nejlepší?

 

Kvalita vnitřního vzduchu má přímý vliv na pohodu a výkon Vašich zaměstnanců. Nicméně zdaleka ne každý si je vědom toho, že vnitřní vzduchu je často více znečištěn než vzduch venkovní. Každý den nespočetné množství mikroskopických prachových částic a škodlivých bakterií cirkuluje v prostoru a znečišťuje vzduch v každé z místností. Některé následky jsou zjevné: únava, podráždění pokožky, bolesti hlavy, ztráta koncentrace, podráždění očí a dýchacích cest, někdy dokonce i astma. Ale co svářečské dýmy a toxické plyny na pracovištích? Tonery, aerosoly a pasivní kouření – to jsou skutečné hrozby. Proto je řešení znečištěného vzduchu nezbytné!

 

Již více než 35 let se společnost Plymovent specializuje na filtraci vnitřního vzduchu. Pomocí řady filtračních metod pro různé aplikace dodává Plymovent vhodná řešení na všechny problémy s ovzduším uvnitř budov.

 

ČISTIČKY VZDUCHU

KUCHYŇSKÁ FILTRACE
A ODSTRAŇOVÁNÍ PACHŮ

 

KONTAKT

JVB Engineering s.r.o.
Komenského 1173
408 01 Rumburk
Česká republika

T +420 412 333 291
E info@plymovent.cz

O společnosti

Plymovent pečuje o vzduch, který dýcháte. Nabízíme produkty, systémy a služby, které zajišťují čistý vzduch na pracovišti, a to kdekoliv na světě.

Ke stažení:

Brochure EN

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace