Země / Jazyk

Řešení odsávání výfukových plynů

Jaké řešení je pro Vás nejlepší?

 

Každý systém je navržen k dokonalému odstranění nebezpečných zplodin a tím k zajištění zdravějšího pracovního prostředí. Na základě dlouholetých zkušeností v oboru úpravy vzduchu společnost Plymovent vyvinula naprosto spolehlivá řešení.

 

Náš individuální přístup zajišťuje, že díky pochopení Vašich přání jsme schopni nabídnout optimální řešení pro zajištění čistého vzduchu ve Vašem pracovním prostředí. Vyladěním systému dle Vašcich požadavků zajistíme, že produkt, který obdržíte, bude v mezích Vašich finančních možností a vyhoví aktivitám Vaší společnosti.


Filozofií společnosti Plymovent je dodávat kvalitní, bezpečné, uživatelsky přívětivé a předpisům vyhovující systémy, které zvýší kvalitu života Vašich hasičů a personálu, a to nyní i do budoucna. To je důvod, proč jsme vyvinuli systémovou řadu zdrojového odsávání, která vždy vyhoví potřebám Vaší zbrojnice:

 

Neváhejte se na nás obrátit s Vašimi specifickými požadavky. Velmi rádi Vám pomůžeme vybrat ten správný systém pro Vaše zařízení a ochotně Vám poskytneme informace o všech možnostech.

 

 

KONTAKT

JVB Engineering s.r.o.
Komenského 1173
408 01 Rumburk
Česká republika

T +420 412 333 291
E info@plymovent.cz

O společnosti

Plymovent pečuje o vzduch, který dýcháte. Nabízíme produkty, systémy a služby, které zajišťují čistý vzduch na pracovišti, a to kdekoliv na světě.

Ke stažení:

Brožura CZ
Brochure EN

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace