Země / Jazyk

Řešení

Jaké řešení je pro Vás nejlepší?

 

Nabízíme kompletní program pro odstranění tabákového kouře a nepříjemných pachů. Od čističek vzduchu, přes kuřácké kabiny, až po kuřácké stolky a popelníky. Smoke ´n Go je jedním z hlavních konceptů společnosti Plymovent a nabízí vhodné řešení pro jakoukoliv politiku týkající se kouření.

Čištění vzduchu

VisionAir – tato specifická čistička vzduchu odstraňuje tabákový kouř z vnitřního ovzduší. Zároveň optimalizuje kvalitu Vašeho vnitřního klimatu. Dostupná jako volně stojící jednotka, připevnitelná na nebo zabudovatelná do stropu/stěny.

Kuřácké kabiny

Kuřácké kabiny; rychle si zakouřit a zpět do práce. Kuřácká kabina vytváří příjemné prostředí pro kuřáky a současně chrání nekuřáky. K dispozici v různých modelech včetně bohatého volitelného příslušenství.

Kuřácký stolek a popelníky

Kuřácký stolek a popelníky Plymovent se hodí do vybavení každé moderní a profesionální kuřácké místnosti. Spojují v sobě stylový design a funkčnost s robustní konstrukcí.

KONTAKT

JVB Engineering s.r.o.
Komenského 1173
408 01 Rumburk
Česká republika

T +420 412 333 291
E info@plymovent.cz

O společnosti

Plymovent pečuje o vzduch, který dýcháte. Nabízíme produkty, systémy a služby, které zajišťují čistý vzduch na pracovišti, a to kdekoliv na světě.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace