Země / Jazyk

Produkty

Postávají kuřáci ve Vaší firmě venku pokaždé, když si potřebují dát cigaretu? Víte, že to zasahuje do pracovní doby, obtěžuje nekuřáky a není to vhodné pro image společnosti?

 

Můžete vytvořit prostředí, ve kterém se cítí dobře kuřáci i nekuřáci, a optimálně v něm pracují společně. Plymovent nabízí ucelenou řadu inovativních produktů navržených pro odstraňování nežádoucího tabákového kouře: Smoke ‘n Go. Ta zahrnuje čističky vzduchu, kuřácký stolek a popelníky pro vybavení profesionálních kuřáckých místností a kuřácké kabiny.

 

Smoke ‘n Go je ucelený koncept, které nabízí vhodné řešení pro jakoukoliv politiku týkající se kouření.

 

Čističky vzduchu

Naše vysoce kvalitní čističky vzduchu odstraňují znečišťující látky z ovzduší a tím zajišťují zdravé pracovní prostředí.

Kuřácké kabiny

Naše kuřácké kabiny umožňují kouření uvnitř budov a zároveň chrání nekuřáky před vdechováním tabákového kouře; Smoke ‘n Go.

Kuřácký stolek a popelníky

Kuřácký stolek a popelníky Plymovent se hodí do vybavení každé moderní a profesionální kuřácké místnosti. Spojují v sobě stylový design a funkčnost s robustní konstrukcí.

 

 

KONTAKT

JVB Engineering s.r.o.
Komenského 1173
408 01 Rumburk
Česká republika

T +420 412 333 291
E info@plymovent.cz

O společnosti

Plymovent pečuje o vzduch, který dýcháte. Nabízíme produkty, systémy a služby, které zajišťují čistý vzduch na pracovišti, a to kdekoliv na světě.

Ke stažení:

Kuřácké kabiny
Brochure EN

Čističky VisionAir
Brochure EN

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace