Země / Jazyk

Pohostinství

Restaurace také pro kuřáky!

 

Jak název napovídá, pohostinnost je samozřejmě největší prioritou tohoto oboru. Jak mohou hotely, bary a restaurace poskytnout příjemné prostředí a zároveň uspokojit všechny své zákazníky - kuřáky i nekuřáky? Proto je v tomto oboru zvlášť důležité zvolit vhodnou politiku v oblasti kouření.

V České republice novelou zákona č. 379/2005 Sb., o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, která vstoupila v platnost od 1.7.2010, mají provozovatelé pohostinsví za povinnost označit svou provozovnu samolepkou, ktará návštěvníka upozorňuje, zda je v provozovně dovoleno kouřit či nikoli.

 

Plymovent má již více než 35 let zkušeností ve vývoji, poradenství a instalaci produktů a systémů na čištění vzduchu. Nabízíme různá řešení ke zlepšení kvality vnitřního ovzduší a pomůžeme Vám skoncovat s nepříjemnými situacemi zapříčiněnými kouřením.

 

Smoke ´n Go je jedním z hlavních konceptů společnosti Plymovent a nabízí vhodné řešení pro jakoukoliv politiku týkající se kouření – od čističek vzduchu, přes kuřácké kabiny, až po kuřácké stolky a popelníky.

 

ČISTIČKY VZDUCHU

KUŘÁCKÉ KABINY

KUŘÁCKÝ STOLEK A POPELNÍKY

 

 

 

KONTAKT

JVB Engineering s.r.o.
Komenského 1173
408 01 Rumburk
Česká republika

T +420 412 333 291
E info@plymovent.cz

O společnosti

Plymovent pečuje o vzduch, který dýcháte. Nabízíme produkty, systémy a služby, které zajišťují čistý vzduch na pracovišti, a to kdekoliv na světě.

Ke stažení:

Kuřácké kabiny
Brochure EN

Čističky VisionAir
Brochure EN

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace