Země / Jazyk

Plymovent se rozšiřuje do Turecka

21-2-2014

 

Plymovent s potěšením oznamuje, že po dlouhodobé a úspěšné spolupráci se společnost Ventek (Istanbul, Turecko) oficiálně stala autorizovaným distributorem značky Plymovent.

 

Ventek Mühendislik Ltd. je v Turecku jedním z lídrů na trhu v oblasti vytápění, chlazení a klimatizace a je dobře známá v kovozpracujícím průmyslu. Systémy odsávání a filtrace svářecích dýmů prodává již řadu let.

 

Společnost Ventek zastupuje řadu značek, zajišťujících čisté a bezpečné pracovní ovzduší. Její přátelský přístup k zákazníkovi a neustálé zaměření na kvalitu má za následek vynikající pověst mezi mnoha spokojenými zákazníky po celém Turecku.

 

Huib van den Berg, víceprezident obchodní divize IP (průmyslové produkty) odpovídá s nadšením: “Těšíme se na spolupráci se společností Ventek a silnější pozici v Turecku! V našem oboru se jedná o velmi důležitou zemi s celou řadou významných příležitostí. Kovodělný průmysl je zde mimořádně silný! Ochrana pracovníků a zajištění jejich bezpečného a zdravého pracovního prostředí zde ale zůstává žhavým tématem. Přísná pravidla ochrany zdraví a bezpečnostní regule zde již platí a pracovní podmínky musí tyto standardy neustále splňovat. Pořízení vysoce kvalitních odsávacích a filtračních systémů Plymovent tomu může významně přispět.”

 

Pro více informací navštivte oficiální internetové stránky společnosti Ventek Mühendislik Ltd.: www.ventek.com.tr nebo zavítejte na stánek této společnosti na veletrhu ISK-SODEX, Istanbul, 7. – 10. května 2014, hala 8, č. stánku A03.

 

 

 

 

KONTAKT

JVB Engineering s.r.o.
Komenského 1173
408 01 Rumburk
Česká republika

T +420 412 333 291
E info@plymovent.cz

O společnosti

Plymovent pečuje o vzduch, který dýcháte. Nabízíme produkty, systémy a služby, které zajišťují čistý vzduch na pracovišti, a to kdekoliv na světě.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace