Země / Jazyk

Odsávací stoly Plymovent DraftMax za mimořádné ceny

Řešíte problematiku svářecích dýmů a brusného prachu?

 

Odsávací stůl Plymovent DraftMax je kombinací svářecího stolu a odsávacího i filtračního zařízení, včetně příslušenství.

Pořiďte si odsávací stůl Plymovent DraftMax za mimořádnou cenu!

Odsávací stoly Plymovent DraftMax jsou mimořádně účinné při odstraňování jak zplodin ze svařování, tak prachu z broušení. Tyto nečistoty jsou odstraňovány jak celou pracovní plochou stolu, tak odsávaným zadním panelem. Stoly DraftMax chrání nejen svářeče, ale i všechny ostatní, kteří pracují v jeho okolí. Výsledkem je bezpečné, čisté a zdravé pracovní prostředí.

 

SPODNÍ A ZADNÍ ODTAH, S INTEGROVANÝM FILTREM

Systém odsávání stolu odstraňuje výpary a prach přímo z dýchací zóny jeho uživatele skrze celou pracovní plochu a díky výkonnému zadnímu odsávání. Třístupňový systém odlučování jisker, umístěný pod pracovní plochou a uvnitř stolu, zajišťuje mimořádnou bezpečnost a zamezuje vniknutí jisker do prostoru filtrů a jejich následnému vznícení. Filtrace vzduchu probíhá uvnitř stolu přes 2 oválné filtrační vložky, o celkové filtrační ploše 52 m².


AKCE PODZIMU: DRAFTMAX BASIC & ULTRA

 

- DRAFTMAX BASIC
Stůl DraftMax Basic je vhodný pro lehké až středně těžké procesy svařování a broušení, je vybaven pracovní mřížkou, vysoce účinným, třícestným lapačem jisker a dvěma jednorázovými filtračními patronami. Tyto filtrační kazety mají velkou filtrační plochu, díky níž je filtr vysoce efektivní s nízkými provozními náklady. DraftMax Basic je dodáván se zadním odsávacím panelem, bočnicemi a tlumičem.

Pro splnění W3 je k dispozici jako příslušenství HEPA filtr.

 

- DRAFTMAX ULTRA
Stůl DraftMax Ultra je vybaven pracovní mřížkou, vysoce účinným, třícestným lapačem jisker a dvěma samočistícími filtračními patronami. Systém čištění filtrů je aktivován automaticky, pokud rozdíl tlaku na filtrech dosáhne během provozu přednastavené hodnoty. S DraftMax Ultra máte k dispozici profesionální odsávací stůl, vybavený samočistícím mechanismem filtrů za velice atraktivní cenu. Stůl Plymovent DraftMax Ultra je dodávám včetně zadního panelu, bočnic a tlumiče.

Pro splnění W3 je k dispozici jako příslušenství HEPA filtr.

Nabídka platí do konce roku 2017 a platí pro ni následující čísla produktů:
0000111745    DraftMax Basic + zadní odsávací panel + bočnice + tlumič
0000111747    DraftMax Basic + zadní odsávací panel + bočnice + tlumič + HEPA
0000111746    DraftMax Ultra + zadní odsávací panel + bočnice + tlumič
0000111748    DraftMax Ultra + zadní odsávací panel + bočnice + tlumič + HEPA

Dovozce pro ČR a SK
JVB Engineering s.r.o.
Odsávací stůl Plymovent DraftMax je kombinací svářecího stolu a odsávacího i filtračního zařízení, včetně příslušenství.
Komenského 1173
408 01 Rumburk
Česká republika
T +420 412 333 291
E info@plymovent.cz
W www.plymovent.cz

KONTAKT

JVB Engineering s.r.o.
Komenského 1173
408 01 Rumburk
Česká republika

T +420 412 333 291
E info@plymovent.cz

O společnosti

Plymovent pečuje o vzduch, který dýcháte. Nabízíme produkty, systémy a služby, které zajišťují čistý vzduch na pracovišti, a to kdekoliv na světě.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace