Země / Jazyk

Oblasti použití

Každý obor činnosti má svůj vlastní specifický druh znečištění vzduchu. Počínaje polétavými částicemi vlasů v kadeřnických salónech, přes výpary rtuti v zubních ordinacích, tabákový kouř v barech a restauracích, až po nepříjemné pachy v zařízeních s pečovatelskou službou. Bez ohledu na odvětví, ve kterém pracujete, nebo na druh znečištění, Plymovent má pro Vás vždy účinné řešení.

 

Kvalita vnitřního vzduchu má přímý vliv na pohodu a výkon Vašich zaměstnanců. Nicméně zdaleka ne každý si je vědom toho, že vnitřní vzduchu je často více znečištěn než vzduch venkovní. Každý den nespočetné množství mikroskopických prachových částic a škodlivých bakterií cirkuluje v prostoru a znečišťuje vzduch v každé z místností. Některé následky jsou zjevné: únava, podráždění pokožky, bolesti hlavy, ztráta koncentrace, podráždění očí a dýchacích cest, někdy dokonce i astma. Ale co svářečské dýmy a toxické plyny na pracovištích? Tonery, aerosoly a pasivní kouření – to jsou skutečné hrozby. Proto je řešení znečištěného vzduchu nezbytné!

 

Řešení pro znečištěný vnitřní vzduch:

 

OBCHOD A PRŮMYSL

 ZDRAVOTNICTVÍ

 LÉKAŘŠTÍ SPECIALISTÉ

     
     

MALÍ A STŘEDNÍ OBCHODNÍCI

 POHOSTINSTVÍ A GASTRONOMIE

 OSTATNÍ OBLASTI

 

 

KONTAKT

JVB Engineering s.r.o.
Komenského 1173
408 01 Rumburk
Česká republika

T +420 412 333 291
E info@plymovent.cz

O společnosti

Plymovent pečuje o vzduch, který dýcháte. Nabízíme produkty, systémy a služby, které zajišťují čistý vzduch na pracovišti, a to kdekoliv na světě.

Ke stažení:

Brochure EN

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace