Země / Jazyk

Nový vlastník Plymovent Group BV

6-1-2014

 

Od začátku května roku 2014 má Plymovent Group nového majitele.

 

Dne 2.5.2014 dosáhla Rabobank dohody o prodeji všech svých akcií (100%) společnosti Plymovent Group. Nový vlastník je v přímém vztahu k finanční skupině investičních kanceláří Driessen v Nizozemsku. Tento investor získává majoritní podíly v průmyslových společnostech a má dlouhodobý přístup k jejich investicím.

 

Novým generálním ředitelem Plymovent Group byl jmenován Friso Horstmeier, který působil ve srovnatelných společnostech v obdobných pozicích již řadu let.

 

Friso Horstmeier, generální ředitel společnosti Plymovent, odpovídá s nadšením: "Je mi ctí, že jsem dostal důvěru posunout naší organizaci kupředu. Zaměříme se na naší hlavní činnost: prodej systémů čištění vzduchu pro odstranění svařovacích dýmů, emisí výfukových plynů a tabákového kouře - to vše za účelem zlepšení kvality vzduchu na pracovišti. Budeme pokračovat v podnikání jako obvykle a těšíme se na pokračování našich vztahů s mnoha specializovanými partnery po celém světě. "

 

 

 

 

KONTAKT

JVB Engineering s.r.o.
Komenského 1173
408 01 Rumburk
Česká republika

T +420 412 333 291
E info@plymovent.cz

O společnosti

Plymovent pečuje o vzduch, který dýcháte. Nabízíme produkty, systémy a služby, které zajišťují čistý vzduch na pracovišti, a to kdekoliv na světě.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace