Země / Jazyk

Německá pobočka mění sídlo

6-1-2014

 

Plymovent Group minulý rok restrukturalizovala svou organizaci do tří obchodních jednotek. V současné době každá z jednotek pracuje nezávisle, zaměřuje se na své produktové portfolio a segmenty trhu.

 

Německé kanceláře se nacházely ve městě Bad Honnef. V prosinci 2013 se každá z obchodních jednotek přestěhovala do vlastních kanceláří. Přemístění jednotlivých obchodních jednotek do nových prostor odráží ambice společnosti Plymovent důsledně rozšiřovat své činnosti a nadále zvyšovat podíl na trhu. A to nejen v Německu, nýbrž celosvětově.

 

Obchodní jednotka Průmyslové produkty (Industrial Products)

Plymovent GmbH se zaměřuje na odsávání a filtraci dýmů, kouře a (olejové) mlhy, vznikajících při kovozpracujících procesech, jako jsou svařování, řezání, obrábění a tváření. Tato obchodní jednotka dodává jak plug & play filtrační zařízení, tak systémy prostorové ventilace a filtrace. Nové kanceláře se nacházejí ve městě Königswinter a reprezentují Plymovent v Německu, Rakousku a Švýcarsku.

 

Obchodní jednotka Odsávání výfukových zplodin (Exhaust Extraction)

Plymovent Exhaust Extraction GmbH se nyní nachází ve městě Troisdorf. Dodává systémová řešení odsávání nebezpečných výfukových zplodin různých typů vozidel - v servisních garážích, automobilových závodech, pohotovostních stanicích atd. Tato obchodní jednotka nejen že zastupuje Plymovent v německy mluvicích zemích, řídí také globální ditribuční síť autorizovaných ditributorů těchto produktů a systémů.

 

Obchodní jednotka Tabákový kouř a Kvalita vnitřní ovzduší (Environmental Tobacco Smoke and Indoor Air Quality)

Nové sídlo Plymovent ACS GmbH je situováno v Hümmerichu. Tato divize je zaměřena na prodej čističek vzduchu a řešení komplexní problematiky tabákového kouře v Německu, Rakousku a Švýcarsku.

 

I v nových sídlech se těšíme na vzájemnou spolupráci, zajišťující čistý vzduch při práci! A to kdekoliv na světě.

 

 

 

 

KONTAKT

JVB Engineering s.r.o.
Komenského 1173
408 01 Rumburk
Česká republika

T +420 412 333 291
E info@plymovent.cz

O společnosti

Plymovent pečuje o vzduch, který dýcháte. Nabízíme produkty, systémy a služby, které zajišťují čistý vzduch na pracovišti, a to kdekoliv na světě.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace