Země / Jazyk

MobilePro

Samočistící mobilní odsávací a filtrační jednotka pro profesionální svářeče

 

Levná odsávací a filtrační jednotka Plymovent MobilePro

Mobilní filtrační jednotky Plymovent jsou určeny k lokálnímu odstranění svářecích dýmů v omezených prostorech či na místech, kde není možné využít fixních odsávacích systémů. Například uprostřed dílny či naopak v jejím opačném rohu.

Tato stabilní mobilní jednotka má ergonomickou rukojeť a 4 kolečka, usnadňující její pohyb. Pro bezproblémovou manipulaci jsou 2 z nich otočná. Jednotka MobilePro je vhodná pro širokou škálu svářecích aplikací, jako jsou MIG, MAG, TIG, GMAW, FCAW či svařování obalenou elektrodou.

Mobilní jednotku MobilePro je potřeba vybavit odsávacím ramenem v požadované délce: hadicové odsávací rameno Plymovent EconomyArm nebo kovové odsávací rameno Plymovent KUA.

 

Tlumič hluku SilentFlow™

MobilePro obsahuje integrovaný ventilátor, umístěný ve zvukově izolovaném boxu SilentFlow™. SilentFlow™ snižuje jak hluk mechanický, tak hluk vznikající prouděním vzduchu skrze ventilátor pomocí inovativní trasy vedení vzduchu uvnitř jednotky, akustických panelů a speciálně navrženého výfukového otvoru.

 

Nízké provozní náklady díky Ram-Air™

Jednotka je vybavena zesilovačem pulzů Ram-Air™, který výrazně zvyšuje účinnost systému čištění filtru pomocí stlačeného vzduchu. Ram-Air™ je umístěn ve filtrační patroně a rozptyluje energii rázu stlačeného vzduchu rovnoměrně do celé plochy filtru. Výsledkem jsou výrazně čistější filtry, nižší tlakové ztráty a nižší spotřeba stlačeného vzduchu i elektrické energie. Ram-Air™ s sebou přináší nižší provozní náklady.

 

BiCo filtrační patrony vydrží déle

Životnost filtru není dána pouze jeho plochou. Zásadní je také síla vazeb mezi vlákny filtračního média. Většina filtračních kazet bývá proto při porušení těchto vazeb znehodnocena a téměř vždy dojde k porušení a protržení filtru. To následně vede k okamžitému nárustu tlakové ztráty a snížení proudění vzduchu. Výsledek: nákladná výměna filtrační kazety. Polyesterové filtrační patrony Plymovent BiCo jsou založeny na nejmodernější technologii Bi-Component. Tato technologie, používající vlákna s rozdílnou teplotou tání jádra a povrchu, zaručuje trvalou kvalitu, pevnost a mnohem delší životnost filtrační kazety. Filtrační patrony Plymovent jsou ze 100% polyesteru, tudíž i omyvatelné.


 

Vlastnosti

  • Stabilní mobilní jednotka
  • 2 otočná kolečka pro snadný pohyb
  • Odsávací rameno s dosahem 2-4 metrů
  • Ergonomické rukojeti
  • Hluk pohlcujíjcí kryt SilentFlow™
  • Pulzní systém čištění filtrů Ram-Air™

Doporučeno pro

  • Svařování v uzavřených a stísněných prostorech
  • Svařování MIG, MAG, TIG, GMAW, FCAW či svařování obalenou elektrodou
Levná odsávací a filtrační jednotka Plymovent MobileProLevná odsávací a filtrační jednotka Plymovent MobilePro

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONTAKT

JVB Engineering s.r.o.
Komenského 1173
408 01 Rumburk
Česká republika

T +420 412 333 291
E info@plymovent.cz

O společnosti

Plymovent pečuje o vzduch, který dýcháte. Nabízíme produkty, systémy a služby, které zajišťují čistý vzduch na pracovišti, a to kdekoliv na světě.

Ke stažení:

Brožura CZ

Technický list CZ

Brochure EN

Product data sheet EN

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace