Země / Jazyk

MHR

Motorizovaný navíjecí buben pro dílny osobních a lehkých užitkových vozidel

 

Motorizovaný naviják na ods Plymovent MHR

Má-li Vaše dílna vysoký strop z důvodu oprav větších vozů, budete patrně potřebovat navijáky schopné navinout na buben hadici celou. Bez visících hadic můžete navíc provozovat v dílně i další zařízení – jako jsou jeřáby či zvedáky. Nepřítomnost hadic také snižuje rizika případných škod či zranění osob.

 

Vlastnosti

  • Snadné ovládání
  • Účinné odsávání výfukových zplodin

Snadné ovládání
K bezproblémovému použití systému odsávání výfukových zplodin nabízíme celou řadu ovládacích zařízení. Ať už si vyberete nástěnnou řídící jednotku, svěšené ovládání či ovládání dálkové, bude motorizovaný navíjecí buben snadno ovladatelný a zajistí odsávání nebezpečných výfukových plynů.

 

Účinné odsávání výfukových zplodin
Ať už instalujete samostatný hadicový naviják s vlastním ventilátorem či větší počet navijáků s řídicím systémem, představuje motorizovaný navíjecí buben efektivní řešení odsávání výfukových plynů. S celou řadou volitelného příslušenství můžete celý systém přizpůsobit Vaším požadavkům a rozpočtu a zároveň zajistit, aby nebezpečné výfukové plyny nepředstavovaly nebezpečí pro Vaše zaměstnance.

 

 

 

KONTAKT

JVB Engineering s.r.o.
Komenského 1173
408 01 Rumburk
Česká republika

T +420 412 333 291
E info@plymovent.cz

O společnosti

Plymovent pečuje o vzduch, který dýcháte. Nabízíme produkty, systémy a služby, které zajišťují čistý vzduch na pracovišti, a to kdekoliv na světě.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace