Země / Jazyk

MER

Motorizovaný navíjecí buben pro dílny lehkých užitkových a těžkých nákladních vozidel

 

Výkonný motorizovaný naviják odsávací hadice pro těžké zatížení

MER je ideálním řešením pro dílny lehkých užitkových a těžkých nákladních vozidel. Ať provozujete servis nákladních vozidel, autobusů či stavební techniky, je toto pro Vás ta správná volba. Dílnám, kde jsou vysoké stropy a vysokoteplotní hadice standardem, nabízí robustní síla navijáku MER možnost bezpečného uložení velkých a těžkých odsávacích hadic.

 

Vlastnosti

  • Snadné ovládání
  • Účinné odsávání výfukových zplodin

Snadné ovládání
Bezproblémového provozu je docíleno použitím zpřevodovaného pohonu, poskytujícího maximální zvedací sílu pro veškeré odsávací hadice a hubice. Ať už si vyberete nástěnnou řídící jednotku, svěšené ovládání či ovládání dálkové, bude motorizovaný navíjecí buben snadno ovladatelný a zajistí odsávání nebezpečných výfukových plynů.

 

Účinné odsávání výfukových zplodin
Robustní konstrukce navijáku MER dovoluje jeho použití pro veškerá vozidla. Se svým dostatečným výkonem naviják MER představuje spolehlivý hadicový naviják, na jehož funkčnost se můžete kdykoliv spolehnout. S celou řadou příslušenství můžete uzpůsobit systém Vaším požadavkům a rozpočtu a zároveň vždy zaručit efektivní odstranění nebezpečných výfukových plynů z Vašeho pracoviště.

 

 

 

KONTAKT

JVB Engineering s.r.o.
Komenského 1173
408 01 Rumburk
Česká republika

T +420 412 333 291
E info@plymovent.cz

O společnosti

Plymovent pečuje o vzduch, který dýcháte. Nabízíme produkty, systémy a služby, které zajišťují čistý vzduch na pracovišti, a to kdekoliv na světě.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace