Země / Jazyk

MDB-COMPACT

Kompaktní filtrační jednotky s osvědčenou a bezkonkurenční technologií

 

Stacionární filtrační jednotka Plymovent COMPACT na svařování a broušení s ventilátorem

Prostřednictvím jednotek MDB-COMPACT Vám Plymovent přináší osvědčenou a bezkonkurenční technologii filtračních jednotek MultiDust Bank v kompaktní a předem sestavené řadě produktů. MDB-COMPACT je k dispozici se širokou škálou filtračních médií a může být použito na téměř veškeré vzduch znečišťující polétavé částice *. Díky své kompaktní konstrukci je MDB-COMPACT ideální volbou pro aplikace, kde je zapotřebí filtrační jednotka v blízkosti zdroje znečištění.

 

Kovozpracující průmyslFiltrační jednotka Plymovent COMPACT na stěnu pro svařování a broušení s integrovaným ventilátorem

Společnost Plymovent je proslulá svými zkušenostmi s odsáváním a filtrací výparů ze svařování a řezání kovů. V tomto odvětví je filtrační jednotka MDB-COMPACT tou pravou volbou pro automatizované výrobní procesy, které vyžadují malé specializované filtry, jako jsou (laserové) svařování, broušení a řezání. MDB-COMPACT vždy odvede tu nejlepší práci, ať už jsou výpary suché či mastné **.

 

Tlumič hluku SilentFlow

MDB-COMPACT obsahuje integrovaný ventilátor, umístěný v hluk pohlcujícím boxu SilentFlow™. SilentFlow™ redukuje hluk ventilátoru - a to jak mechanický, tak i hluk od proudícího vzduchu. Přijatelná hladina hluku bez přídavného potrubí *** na výfukové straně filtru činí celkovou instalaci ještě kompaktnější a jednodušší.

 

Nízké provozní náklady díky Ram-Air

Jednotka je v každé filtrační kazetě vybavena zesilovačem pulzů Ram-Air™, který výrazně zvyšuje účinnost systému čištění filtru pomocí stlačeného vzduchu. Výsledky jsou jednoznačné: čistší filtry, nižší tlaková ztráta, nižší spotřeba stlačeného vzduchu i spotřeba energie.
Ram-Air™ = nižší provozní náklady.

 

BiCo filtrační patrony Plymovent vydrží déle

Životnost filtru není dána pouze jeho plochou a účinností. Stále častěji ji ovlivňuje také síla vazeb mezi vlákny filtračního média. Většina filtračních kazet bývá při porušení těchto vazeb znehodnocena a téměř vždy dojde k protržení filtru. To následně vede k okamžitému nárůstu tlakové ztráty a snížení proudění vzduchu. Výsledek = nákladná výměna filtrační kazety. Polyesterové filtrační patrony Plymovent BiCo jsou založeny na nejmodernější dvoukomponentní technologii. Plymovent vybírá pouze média s ověřenou funkčností a to je důvod, proč filtrační kazety Plymovent vydrží déle.

 

* ne pro výbušný prach

** při vysokém obsahu oleje doporučujeme použití podavače vápence OilShield

*** pokud je dovoleno místními normami, standardy a právními předpisy

 

Vlastnosti

  • Předem sestavená kompaktní jednotka s integrovaným ventilátorem
  • Snadná výměna filtračních patron čelním panelem
  • Jednoduché vyprázdnění zásobníku nečistot
  • Snížení hlučnosti SilentFlow™ pro rychlou a snadnou instalaci, bez nutnosti dodatečné montáže tlumiče
  • Pulzní systém Ram-Air™ pro kvalitnější čištění filtrů = delší životnost, nižší tlaková ztráta

Doporučeno pro

  • Automatizované výrobní procesy
  • (Laserové) svařování
  • Řezání

 

KONTAKT

JVB Engineering s.r.o.
Komenského 1173
408 01 Rumburk
Česká republika

T +420 412 333 291
E info@plymovent.cz

O společnosti

Plymovent pečuje o vzduch, který dýcháte. Nabízíme produkty, systémy a služby, které zajišťují čistý vzduch na pracovišti, a to kdekoliv na světě.

Ke stažení:

Brochure EN

Product data sheet EN

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace