Země / Jazyk

MDB

MultiDust®Bank – filtrační jednotka sestavená na míru Vašim potřebám

 

MDB

MultiDust®Bank je modulární filtrační systém, který je sestaven na míru požadavkům Vaší současné aplikace, ale může být v budoucnu rozšířen podle růstu Vašeho podnikání. Kromě toho účinnost a efektivní výkon každého modulu umožňují vytvářet kompaktní řešení. A co víc, technické vlastnosti a nejnovější technologie filtrů činí každý filtrační systém vysoce efektivní z hlediska nákladů na provoz a údržbu.

 

 

 

Modulární filtrační sestava Plymovent MDB 64

Vlastnosti

  • Účinná filtrace prachu a dýmů
  • Modulární konstrukce pro neomezeně velká řešení
  • Variabilní umístění vstupu i výstupu
  • Rozšířitelné s růstem Vaší firmy
  • Nízké pořizovací náklady

Doporučeno pro

  • Střední až středně těžké aplikace – profesionální ruční svařování nebo přerušované poloautomatické nebo robotické svařování
  • Těžké svářecí aplikace s poloautomatickým a robotickým svařováním ve vícesměnném nebo nonstop provozu

Modulární konstrukce

Modulární MultiDust®Bank lze použít pro libovoně velké aplikace. Vyhovuje přesně Vašim požadavkům a zároveň poskytuje optimální hospodárnost. Kromě toho je flexibilní, co se týče rozšíření, pokud Vaše podnikání a pracovní zátěž roste.

 

Nízké pořizovací náklady

Čistotu filtrů zajišťuje čistící systém Ram-Air. Do každé filtrační patrony vhání systém Ram-Air impulz stlačeného vzduchu, čímž uvolní prach usazený na povrchu filtru. To zaručuje jeho delší životnost a nižší náklady na použití stlačeného vzduchu, což významně snižuje celkové provozní náklady.

 

Účinná filtrace

Vysoká účinnost filtrace umožňuje recirkulaci čištěného vzduchu a s tím spojenou úsporu energií díky využití odpadního tepla. Unikátní vzduchový štít AirFlow rovnoměrně rozptyluje příváděný vzduch, což vede k vyrovnanému proudění vzduchu skrz všechny filtrační moduly.

 

Plug & play

MultiDust®Bank je dostupný ve třech Plug & Play provedeních: MDB-2-F (s ventilátorem), MDB-4-F (s ventilátorem) a MDB-2-X (bez ventilátoru). Jejich instalace je velmi snadná, stačí připojit vzduchotechnické potrubí, napájení, stlačený vzduch a jednotka je připravena k provozu.

 

MDB-2F

MDB-4F

Filtrační jednotka Plymovent MDB-2F s integrovaným ventilátorem. Filtrační jednotka Plymovent MDB-4F s integrovaným ventilátorem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONTAKT

JVB Engineering s.r.o.
Komenského 1173
408 01 Rumburk
Česká republika

T +420 412 333 291
E info@plymovent.cz

O společnosti

Plymovent pečuje o vzduch, který dýcháte. Nabízíme produkty, systémy a služby, které zajišťují čistý vzduch na pracovišti, a to kdekoliv na světě.

Ke stažení:

Brochure EN

MDB
Product data sheet EN

Plug & play: MDB-2F
Product data sheet EN

Plug & play: MDB-4F
Product data sheet EN

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace