Země / Jazyk

Kukla pro svařování a broušení

Nejlepší možná osobní ochrana při svařování a broušení

 

Profesionální samostmívací svářecí kukla Plymovent s filtrací

PersonalPro pro svářečské práce je univerzální samostmívací svářecí kukla s přívodem čerstvého vzduchu, vhodná pro elektrody, MIG/MAG, TIG a pro broušení.


Nová generace svařovací kukly

Svářecí kukly PersonalPro splňují nejnovější vývoj v rámci průmyslu svařování a patří k nové generaci kukel, které jsou opatřeny kloubovým štítem s permanentně čirým hledím. Toto řešení poskytuje trvalou ochranu proti dýmům i následným výparům ze svařování, stejně tak je díky tomu vhodná i pro broušení.

 

Technické parametry

Kukla obsahuje automatický svařovací filtr se stupni zatemnění DIN 9-13. Kromě toho má kukla 4 senzory oblouku a reakční dobu pouhých 0,2 ms. Při inspekci obrobku tak máte neustále chráněný zrak a obličej, aniž by bylo nutno kuklu či hledí pokaždé zvedat. Zorné pole hledí je 160° díky dvěma bočním zorníkům. Za svařovacím filtrem se nachází extrémně velké čiré hledí pro účely broušení.

 

Kukla splňuje 3 evropské normy: EN 166 B, EN 175 B a EN 379. Tato svařovací maska zajišťuje, že můžete velice snadno přecházet mezi svářečskými pracemi a broušením obrobku.

 

 • Tmavý odstín: DIN 9-13
 • Světlý odstín: DIN 4
 • Rychlost spínání: 0,2 ms
 • 4 senzory oblouku
 • Napájení: solární + baterie
 • Zorné pole: 160°
 • Filtračně-ventilační jednotka

Filtračně ventilační jednotka

Čerstvý a čistý vzduch je do kukly během jejího používání dodáván díky filtru ventilační jednotky. Ta má 2 rychlosti: standardních 180 l/min. a vyšší 220 l/min. Druhá nabízí zvýšený komfort svářeče v horkých podmínkách nebo při větší námaze. Velká tlačítka usnadňují manipulaci s motorovou jednotkou filtru.

 

Filtr v motorové jednotce je klasifikován jako PRSL TH2 (Reusable Solid and Liquid Particles).

 

Dobíjecí lithiová baterie poskytuje standardně 10 hodin používání a zaručuje nízkou celkovou hmotnost jednotky. Volitelně lze připevnit postroj, který napomáhá lépe rozdělit 1,18 kg hmotnosti jednotky.

 

Filtračně-ventilační jednotka vydává vizuální a zvukové upozornění v případě vybité baterie a zaneseného filtru.

 

Příslušenství

Svařovací a brusné přilby, s dodávaným čerstvým vzduchem, jsou standardně dodávány s hadicí a robustní úložnou taškou. Kromě toho jsou k dispozici další doplňky - různá zvětšovací skla, postroje a rozšíření pásu.

 

Doporučeno pro

 • MIG / MAG svařování
 • TIG svařování
 • Elektrody
 • Broušení
 •  

KONTAKT

JVB Engineering s.r.o.
Komenského 1173
408 01 Rumburk
Česká republika

T +420 412 333 291
E info@plymovent.cz

O společnosti

Plymovent pečuje o vzduch, který dýcháte. Nabízíme produkty, systémy a služby, které zajišťují čistý vzduch na pracovišti, a to kdekoliv na světě.

Ke stažení:

Brožura CZ

Brochure EN

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace