Země / Jazyk

Kukla pro řezání a broušení

Nejlepší možná osobní ochrana při řezání a broušení

 

Profesionální kukla Plymovent s filtrací na broušení a řezáníKukla Plymovent PersonalPro na řezání a broušení je připojena k filtračně-ventilační jednotce a určena pro každodenní pohodlné používání.

 

Produktová řada Plymovent PersonalPro je speciálně navržena tak, aby v co nejvyšší míře chránila svého uživatele před dopady řezání, broušení a s nimi spojenými výpary a prachem. Kukly PersonalPro poskytují výjimečný komfort, pohodlné nošení a styl. Což vede k bezpečnějším a produktivnějším pracovním podmínkám.

 

Kukla PersonalPro pro řezání

Nabízíme také produkt z produktové řady PersonaPro, speciálně určený pro řezné aplikace. Kukla na broušení a řezání váží pouhých 328 g a zaručuje tak maximální pohodlí při jejím nošení. Má velké hledí a nastavitelný hlavová popruh. Kukla poskytuje ochranu obličeje v souladu s normami EN 166 B, EN 175 B a EN 379.

 

  • Velké čiré hledí pro účely broušení
  • Filtračně-ventilační jednotka
  • 2 výkony proudění vzduchu
  • Nízká hmotnost

Filtračně ventilační jednotka

Čerstvý a čistý vzduch je do kukly během jejího používání dodáván díky filtru ventilační jednotky. Ta má 2 rychlosti: standardních 180 l/min. a vyšší 220 l/min. Druhá nabízí zvýšený komfort svářeče v horkém prostředí nebo při zvýšené námaze. Velká tlačítka usnadňují manipulaci s motorovou jednotkou filtru.

 

Filtr v motorové jednotce je klasifikován jako PRSL TH2 (Reusable Solid and Liquid Particles).

 

Dobíjecí lithiová baterie poskytuje standardně 10 hodin používání a zaručuje nízkou celkovou hmotnost jednotky. Volitelně lze připevnit postroj, který napomáhá lépe rozdělit 1,18 kg hmotnosti jednotky.

 

Filtračně-ventilační jednotka vydává vizuální a zvukové upozornění v případě vybité baterie a zaneseného filtru.

 

Příslušenství

Brusná přilba, stejně jako ta na svařování, s nuceným ventilačním a filtračním systémem, je standardně dodávána s hadicí a robustní úložnou taškou. Kromě toho jsou k dispozici další doplňky - různá zvětšovací skla, postroje a prodloužení standardního pásu.

 

Doporučeno pro

  • Řezné aktivity
  • Broušení
  •  

KONTAKT

JVB Engineering s.r.o.
Komenského 1173
408 01 Rumburk
Česká republika

T +420 412 333 291
E info@plymovent.cz

O společnosti

Plymovent pečuje o vzduch, který dýcháte. Nabízíme produkty, systémy a služby, které zajišťují čistý vzduch na pracovišti, a to kdekoliv na světě.

Ke stažení:

Brožura CZ

Brochure EN

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace