Země / Jazyk

Koncové hubice

Náš sortiment přípojných koncových hubic je navržen v souladu se specifickými vlastnostmi výfukových zplodin za jediným účelem – dokonalým odvedením těchto plynů z dýchací zóny člověka. Naše hubice lze použít jak na pohybující se, tak i na stojící vozidla, a jsou navrženy pro širokou škálu výfuků, ať horizontálních nebo svisle umístěných. Nabízíme široký sortiment hubic, které lze připevnit na všechny běžně používané výfuky. Pro kompletní přehled a doporučení nejvhodnější hubice nás prosím kontaktujte.

 

Vlastnosti

  • Veškeré hubice se snadno připojují i odpojují
  • Kovové hubice snesou velmi vysoké teploty výfukových zplodin
  • Gumové hubice jsou osazeny speciální průchodkou pro měření emisí
  • Dostupné pro celou řadu různých průměrů hadic
  • Různé způsoby připojení k vozidlu

Magnetic Grabber®

Magnetic Grabber je patentované zařízení k odsávání výfukových plynů vozidel, které díky svému kuželovitému tvaru, integrovaným magnetům a automatickému vystředění poskytuje velmi rychlé, snadné a kontrolované připojení a odpojení k výfukovému systému vozidla. Tato hubice je nejčastěji používána tam, kde se vozidla pohybují v uzavřeném prostoru, jako jsou například hasičské zbrojnice.

 
Koncová výfuková hubice Magnetic Grabber Plymovent

Magnetic Grabber obdržel ocenění The red dot product design award 2011. The red dot design award se uděluje od roku 1955 a jedná se o světově největší a nejvýznamnější designérskou soutěž.

 


Pneumatic Grabber®

Pneumatic Grabber se připojuje k výfuku vozidla pomocí nafukovacího gumového vaku. Grabber je možno vypustit manuálně nebo automaticky. Jedinečná gumová konstrukce je ideální pro aplikace vyžadující měkké připojení, aby nedošlo k poškození koncovky výfuku. Tato hubice se nejčastěji používá tam, kde se vozidla pohybují v uzavřeném prostoru, jako jsou například hasičské zbrojnice.

 
  Pneumatická hubice odsávání výfuku Plymovent
REN

Hubice REN je navržena k navlečení na výfukové potrubí, na kterém drží pomocí třecího těsnění. Obsahuje průchodku pro měření emisí a její doporučené použití je pro automobily a motocykly.

Hubice REND je variací hubice REN, která navíc obsahuje klapku pro uzavření větve systému, která právě není používána.

 
Odsávací hubice na výfuk automobilu
REC

Hubice REC je vybavena nastavitelnou pružinovou svorkou, pomocí které se přichycuje k výfuku. Je doporučena pro opravny a servisy automobilů.

Hubice RECD je variací hubice REC, která navíc obsahuje klapku pro uzavření větve systému, která právě není používána.

 
Koncovka k odsávání výfuku auta

REG

Hubice REG je vybavena svěrkou zajišťující maximální možnou sílu pro připevnění k výfuku. Obsahuje průchodku pro měření emisí a její doporučené použití je pro opravny a servisy velkých nákladních vozů.

Hubice REGD je variací hubice REG, která navíc obsahuje klapku pro uzavření větve systému, která právě není používána.

 
Koncová hubice k odsávání výfuku aut

MEN

Hubice MEN je určena pro odsávání výfukových zplodin o teplotě až 400 °C. Je určena pro pracoviště, kde se testují motory, a pro servis plynových motorů.

Koncovka pro odsávání od výfuku s klapkou

AU

Výfuková hubice AU je navržena k zachycení proudu výfukových zplodin, ale bez vlivu na jeho tok. To je nezbytné u některých druhů měření emisí.

 
Odsávání od výfuku

Stack

Hubice Stack je určena k nasazení na vysoké vertikální koncovky výfuků (např. u nákladních automobilů). Teleskopickou tyčí lze snadno hubici umístit na vrchol výfuku opatřeného dodávanou vodící lištou.

 
Koncovka na vrchol výfuku nákladních vozidel pro odsávání spalin

 

KONTAKT

JVB Engineering s.r.o.
Komenského 1173
408 01 Rumburk
Česká republika

T +420 412 333 291
E info@plymovent.cz

O společnosti

Plymovent pečuje o vzduch, který dýcháte. Nabízíme produkty, systémy a služby, které zajišťují čistý vzduch na pracovišti, a to kdekoliv na světě.

Ke stažení:

Magnetic Grabber
Brochure EN

Magnetic Grabber
Product data sheet EN

REN
Product data sheet EN

REC
Product data sheet EN

REG
Product data sheet EN

MEN
Product data sheet EN

HTA
Product data sheet EN

FEN
Product data sheet EN

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace