Země / Jazyk

Jak pracujeme

 

Na základě našich zkušeností, získaných během řady desetiletí práce v oblasti úprav vzduchu, jsme vyvinuli osvědčený přístup, který nazýváme vhodné technické řešení. Tento přístup zajišťuje navržení finančně efektivních a zároveň snadno ovladatelných systémů pro čištění vzduchu v pracovním prostředí. Proces se skládá ze 7 fází – od analýzy a návrhu až po dodání, instalaci, uvedení do provozu a servis, vše zahrnuté v jediné cenové nabídce.

 

Vhodné technické řešení Plymovent

 

Zkoumáme

Každý zákazník má specifické požadavky. Aby bylo možné jim vyhovět, je nezbytné provést důkladné šetření, zodpovědět řadu otázek, týkajících se procesu svařování, jeho množství a rozsahu v rámci pracoviště, umístění zařízení, potřeb filtrace, místních předpisů a požadavků na řízení systému. Existují plány pro budoucí expanzi? První fáze po svém dokončení dává odpovědi na to, co je potřeba udělat.

 

Plánujeme

Na základě informací z naší průzkumné fáze vytváříme plán pro dosažení nejlepší možné filtrace vzduchu ve Vašem pracovním prostředí. Vybíráme výrobky z naší široké produktové řady, abychom navrhli vhodný systém, který bude trvalým a optimálním řešením, zajišťujícím snadnou obsluhu a zdravé pracovní prostředí.

 

Projektujeme

Ve fázi projektování doladíme produkty, vybrané v plánovací fázi, kalkulací tlakových ztrát, velikostí filtrů, ventilátorů atd. Flexibilita a modularita našich produktů nám dovoluje pro Vás optimalizovat systém co se týče modulárnosti, bezpečnosti, hospodárnosti a ovládání. Výsledkem bude návrh systému, který bude vyhovovat jak Vašim současným požadavkům, tak případnému budoucímu rozšíření.

 

Instalujeme

Po dokončení fáze návrhu můžeme systém šitý Vám přímo na míru instalovat. Celosvětově má Plymovent přes 30.000 instalací svých systémů pro zajištění zdravého pracovního prostředí. Máme bohaté zkušenosti v dodávkách bezchybně fungujících řešení na klíč, které Vám umožní soustředit se na obor Vašeho podnikání.

 

Prověřujeme

Po dokončení instalace se přesvědčíme, že systém je správně zaregulován a všechny parametry systému jsou správně nastaveny. Důsledkem našeho neustálého úsilí o dokonalost je systém filtrace vzduchu, který je spolehlivou investicí dnes i pro léta následující.

 

Vzděláváme

Jako odborníci se rádi podělíme o naše profesionální znalosti a technologie. Můžeme Vám poskytnout praktický výcvik, abyste z našeho systému získali co možná nejvíce.

 

Provádíme servis a údržbu

V dnešní době je spolehlivost provozu na výrobních linkách zásadní pro zajištění vysoké produktivity. Proto svým zákazníkům nabízíme servisní smlouvy. Naši servisní technici zajistí, že Váš systém odsávání a filtrace je stále v perfektním stavu a optimálě nastaven.

 

 

 

 

KONTAKT

JVB Engineering s.r.o.
Komenského 1173
408 01 Rumburk
Česká republika

T +420 412 333 291
E info@plymovent.cz

O společnosti

Plymovent pečuje o vzduch, který dýcháte. Nabízíme produkty, systémy a služby, které zajišťují čistý vzduch na pracovišti, a to kdekoliv na světě.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace