Země / Jazyk

Hospodaření s energií

Vytvořte ve svém provozu zdravé pracovní prostředí

Existuje mnoho způsobů, jak ovládat a řídit Váš systém. Nabídneme Vám širokou škálu možností, včetně těch nejlepších řešení, které zohlední Vaše potřeby s ohledem na místní požadavky. Rádi s Vámi veškeré možnosti prodiskutujeme.

 

Jednotlivé volitelné prvky Vašeho systému se mohou lišit od manuálního nebo automatického zapnutí a vypnutí, přes začlěnění frekvenčních měničů k regulaci množství odváděného vzduchu až k použití různých klapek a senzorů pro optimalizaci správné funkce Vašeho systému. Všechny tyto možnosti mají své specifické výhody, jako je snadná obsluha, úspora energie a tím i nákladů.

 

Hospodaření s energií

Významnou nákladovou položkou při zajišťování čistého vzduchu na pracovišti je spotřeba energií. Všechny společnosti, pro které je kontrola těchto nákladů důležitá, rádi podpoříme. Investicí do správného řídicího systému dosáhnete nejen toho, že zajistíte zdravý vzduch na Vašem pracovišti, ale také minimalizace provozních nákladů při dlouhodobém používání systému.

 

 

 

KONTAKT

JVB Engineering s.r.o.
Komenského 1173
408 01 Rumburk
Česká republika

T +420 412 333 291
E info@plymovent.cz

O společnosti

Plymovent pečuje o vzduch, který dýcháte. Nabízíme produkty, systémy a služby, které zajišťují čistý vzduch na pracovišti, a to kdekoliv na světě.

Ke stažení:

Brožura CZ
Brochure EN

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace