Země / Jazyk

Hospodaření s energií

Řídicí systémy

Existuje mnoho způsobů, jak ovládat a řídit Váš systém. Nabídneme Vám širokou škálu možností, včetně těch nejlepších řešení, které zohlední Vaše potřeby s ohledem na místní požadavky. Rádi s Vámi veškeré možnosti prodiskutujeme.

 

Jednotlivé volitelné prvky se mohou lišit od manuálního nebo automatického zapnutí a vypnutí Vašeho systému, až po časovač směn, frekvenční měniče, klapky a senzory. Všechny tyto prvky mají své specifické výhody, jako například snadnost obsluhy systému nebo úsporu energií.

 

Hospodaření s energií

Významnou nákladovou položkou při zajišťování čistého vzduchu na pracovišti je spotřeba energií.  Všechny společnosti, pro které je kontrola těchto nákladů důležitá, rádi podpoříme. Investicí do správného řídicího systému dosáhnete nejen toho, že zajistíte zdravý vzduch na Vašem pracovišti, ale také minimalizace provozních nákladů při dlouhodobém používání systému.

 

 

 

KONTAKT

JVB Engineering s.r.o.
Komenského 1173
408 01 Rumburk
Česká republika

T +420 412 333 291
E info@plymovent.cz

O společnosti

Plymovent pečuje o vzduch, který dýcháte. Nabízíme produkty, systémy a služby, které zajišťují čistý vzduch na pracovišti, a to kdekoliv na světě.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace