Země / Jazyk

Grace ElectroMax

Zaručují lepší vnitřní ovzduší

 

Volně stojící čistička s elektrostatickým filtrem pro filtraci kouře z cigaret a mikroskopických částeček Plymovent Grace ElectroMax

Už žádné bolesti hlavy, otupělost či podráždění očí a dýchacích cest. Už žádné obtěžování kouřem či spory ohledně kouření. Tato jedinečná čistička vzduchu filtruje četné druhy látek znečišťujících vnitřní ovzduší. Tím vytváří příjemné pracovní a obytné prostředí. Čisté vnitřní ovzduší má prokazatelně pozitivní vliv na osobní výkonnost a produktivitu.

 

Vlastnosti

  • Vysoký filtrační výkon
  • Snadné ovládání jedním otočným ovladačem
  • Tišší než průměrný stolní počítač
  • Snadné umístění – potřebná plocha pouhých 29 x 38 cm

Grace ElectroMax odstraňuje veškeré druhy znečištění, jako jsou nepříjemné pachy, pyly, baktérie a jiné částice. Unikátní systém filtrů čistí vnitřní vzduch ve třech fázích.

 

Čističky vzduchu Plymovent vzduch recirkulují, čímž nedochází ke ztrátě draze ohřátého vzduchu. Grace je standardně dodávána s kapslemi FreeBreeze, takže vyčištěný vzduch vždy čerstvě voní.

 

Díky svému stylovému designu se čistička Grace hodí do každého interiéru. Zařízení je tiché a velmi snadné na ovládání. Použití nachází především v kancelářích, obývacích pokojích a v lékařské či dentální praxi. Čistička potřebuje pouhých 29 x 38 cm podlahové plochy.

 

 

KONTAKT

JVB Engineering s.r.o.
Komenského 1173
408 01 Rumburk
Česká republika

T +420 412 333 291
E info@plymovent.cz

O společnosti

Plymovent pečuje o vzduch, který dýcháte. Nabízíme produkty, systémy a služby, které zajišťují čistý vzduch na pracovišti, a to kdekoliv na světě.

Ke stažení:

Product data sheet EN

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace