Země / Jazyk

Energetická hospodárnost / Řídící systémy

Klíčové faktory pro správné hospodaření s energií

 

Globální oteplování a celosvětově vzrůstající spotřeba energií přinesli nové obavy ze znečisťujících látek v ovzduší. Zvrátit tento negativní trend vyžaduje rozumným způsobem použítí v současně době dostupných technologií. Výrobním společnostem spotřebovávajícím méně energie se bude v konkurenčním globálním prostředí, kde vzrůstající ceny jsou nevýhodou, dařit lépe.

 

Máme celou řadu regulačních prvků a řídicích systémů, které umožňují výrazně snižovat celkovou spotřebu energií. Od jednoduchých manuálních ovládání až po nejmodernější, plně automatické systémy.

 

Investice do řídicího systému Plymovent je investicí do životního prostředí a Vaší budoucí konkurenceschopnosti.

 

1. Jednoduchost
Manuální ovladače jsou jednoduchým a cenově efektivním řešením pro ovládání menších systémů.


2. Automatické řízení
Při instalaci automatického systému řízení se nemusíte starat o zapínání a vypínání celého systému. Systém to udělá automaticky, jen když to potřebuje.


3. Úspory energie

Řídicí systémy zajišťují významné úspory energie na vytápění a snižují spotřebu elektrické energie.  Při použití energeticky úsporných technologií může menší ventilátor s nižší spotřebou energie udělat stejnou práci jako větší ventilátor. Menší ventilátor vám také šetří peníze tím, že odvádí teplý vzduch z haly, jen když je to nezbytné. Celosvětovým trendem je snižování spotřeb energií všude tam, kde to je možné.

 

4. Flexibilita
Můžeme systém přizpůsobit Vašim potřebám.


5. Nižší náklady na instalaci

Levnější potrubí, mechanické i elektrické instalace. Menší filtry, ventilátory a potrubí činí celkovou instalaci jednodušší, rychlejší a levnější.


6. Zlepšené pracovní prostředí

V pracovním prostředí se sníží hlučnost. Toho je například dosaženo automatickým ovládáním ventilátoru, který běží jen v případě, kdy to je nezbytné.
 

7. Účinnost

Řídicí systémy zvýší účinnost odsávání podle potřeby v daném čase. Například automaticky nastavují potřebný vzduchový výkon pro jednotlivá odsávací zařízení podle potřeby.

 

 

 

 

KONTAKT

JVB Engineering s.r.o.
Komenského 1173
408 01 Rumburk
Česká republika

T +420 412 333 291
E info@plymovent.cz

O společnosti

Plymovent pečuje o vzduch, který dýcháte. Nabízíme produkty, systémy a služby, které zajišťují čistý vzduch na pracovišti, a to kdekoliv na světě.

Ke stažení:

Welding brochure EN

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace