Země / Jazyk

Čističky vzduchu

Čističky vzduchu pro obchod, průmysl, zdravotnictví a malé i středně velké podniky. Čističky vzduchu Plymovent čistí vzduch efektivně. Nejen v odvětvích, jako jsou obchod, průmysl a zdravotnictví, ale například také v zubních ordinacích nebo v kadeřnictvích.

 

Vnitřní vzduch je neustále znečišťován tabákovým kouřem, prachem, úlomky vlasů, nepříjemnými pachy, mikrobiální kontaminací a rtuťovými výpary. S čističkami vzduchu Plymovent je vzduch v místnosti kontinuálně profesionálně čištěn. Čistička vzduchu nasává znečištěný vzduch, čistí ho a vrací čistý vzduch zpět do místnosti. Naše čističky jsou standardně vybaveny předfiltrem (na relativně velké částice – např. vlasy), jedním nebo více hlavními filtry a voňavými patronami FreeBreeze, které výstupnímu vzduchu dodávají příjemnou vůni.

 

V závislosti na stupni a typu znečištění jsou čističky vzduchu vybaveny jedním nebo více typy hlavních filtrů. Plymovent nabízí následující typy hlavních filtrů:

 

 

čistička vzduchu Plymovent

ElectroMax; elektrostatický filtr pro filtraci malých částic, například jemného prachu a tabákového kouře.

čistička vzduchu Plymovent

CarbonMax; aktivní uhlíkový filtr k filtraci nepříjemných pachů a škodlivých plynů.

čistička vzduchu Plymovent

MediaMax; celulózový filtr pro filtraci malých částic, jako je jemný prach a pyl.

 

Údržba
K zajištění správné a optimální funkce čističky vzduchu je nezbytná pravidelná údržba. Můžeme Vám nabídnout servisní smlouvu a zaručit tak, že filtry budou vždy vyměněny ve správných intervalech. Speciálně vyškolený servisní technik Vás ve smluvenou dobu navštíví a kromě výměny filtru provede i celkovou kontrolu funkce Vaší čističky.

 

Se servisní smlouvou se můžete spolehnout na vždy optimálně fungující zařízení.

 

 

 

KONTAKT

JVB Engineering s.r.o.
Komenského 1173
408 01 Rumburk
Česká republika

T +420 412 333 291
E info@plymovent.cz

O společnosti

Plymovent pečuje o vzduch, který dýcháte. Nabízíme produkty, systémy a služby, které zajišťují čistý vzduch na pracovišti, a to kdekoliv na světě.

Ke stažení:

Brochure EN

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace