Země / Jazyk

Čističky na cigaretový kouř

V roce 1975 si společnost Plymovent získala celosvětovou reputaci se svojí elektrostatickou čističkou vzduchu. Tohoto úspěchu bylo dosaženo díky neustálým investicím, výzkumu a inovativnímu myšlení. V současné době má v nabídce různé čističky vzduchu, pro různé účely. Dvě čističky vzduchu jsou speciálně vyvinuty pro odstranění, kromě jiného, tabákového kouře.

 

Čistička vzduchu Plymovent VisionAirVisionAir ElectroMax

Tato čistička vzduchu je určen zejména pro zachycení tabákového kouře a nepříjemných pachů. Hlavní elektrostatický filtr přitahuje a zachycuje nečistoty a mikroskopické částečky kouře, a to dokonce až do velikosti 0,01 mikronu (= 0,00001 mm!). Aktivní uhlíkový filtr zachycuje a odstraňuje nepříjemné pachy pocházející z tabáku.

Čistička vzduchu Plymovent VisionAirVisionAir MediaMax

Tato čistička vzduchu je také vhodná k odstranění tabákového kouře a nepříjemných pachů z tabáku. Její filtrace je čistě mechanická a obsahuje hlavní filtr MediaMax, který je vyroben z papíru šetrného k životnímu prostředí.

KONTAKT

JVB Engineering s.r.o.
Komenského 1173
408 01 Rumburk
Česká republika

T +420 412 333 291
E info@plymovent.cz

O společnosti

Plymovent pečuje o vzduch, který dýcháte. Nabízíme produkty, systémy a služby, které zajišťují čistý vzduch na pracovišti, a to kdekoliv na světě.

Ke stažení:

Brochure EN

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace