Země / Jazyk

Čištění vzduchu

zlepšení kvality vnitřního vzduchuČističky vzduchu pro obchod a průmysl, zdravotnictví, pohostinství, pro malé a středně velké firmy.

 

Již více než 35 let se Plymovent specializuje na čištění vnitřního vzduchu. Ten je znečišťován tabákovým kouřem, většími i menšími částicemi prachu a nepříjemnými pachy.

 

S čističkami vzduchu Plymovent je vzduch v místnosti nepřetržitě profesionálně čištěn. Čistička nasává znečištěný vzduch, filtruje jej a vrací vyčištěný zpět do místnosti. Naše čističky jsou standardně vybaveny předfiltrem (na relativně velké částice – např. vlasy), jedním nebo více hlavními filtry a voňavými patronami FreeBreeze, které výstupnímu vzduchu dodávají příjemnou vůni.

 

Údržba

Je nezbytné mít čističku vzduchu (stále) zapnutou. Pravidelný servis značně optimalizuje její provoz. Na veškerý servis a údržbu čističky vzduchu Vám Plymovent nabízí servisní smlouvu. Elektrostatické filtry čistíme způsobem šetrným k životnímu prostředí, papírové filtry měníme výměnným způsobem. V závislosti na předpokládaném ročním zatížení a požadavcích zákazníka jsou samozřejmě k dispozici i standardní servisní balíčky.

 

 

KONTAKT

JVB Engineering s.r.o.
Komenského 1173
408 01 Rumburk
Česká republika

T +420 412 333 291
E info@plymovent.cz

O společnosti

Plymovent pečuje o vzduch, který dýcháte. Nabízíme produkty, systémy a služby, které zajišťují čistý vzduch na pracovišti, a to kdekoliv na světě.

Ke stažení:

Brochure EN

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace